داده های هر صنعتی کلیدی ترین نقش را در تحولات آن صنعت ایفا می کنند. ذخیره سازی، ایمن سازی، دسترسی و مدیریت به هنگام داده های انبوه سازمان یکی از مهمترین موضوعات در عصر رقابتی امروز است .

Industry leadership

شرکت تایوانی سینولوژی در سال ۲۰۰۰ تاسیس و با تولید تجهیزات NAS Storage متصل به شبکه و با توزیع و بومی سازی محصولات خود به سراسر جهان توانسته حجم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد.
شرکت سینولوژی با هدف اصلی ارائه بهترین راهکارها برای مدیریت و حفاظت از داده های شرکت ها ، صنایع و سازمان های متنوع در کلاس جهانی، توانست بطور تخصصی به هر کسب ‌وکاری این امکان را دهد تا داده‌های خود را در هر جایی که نیاز است از فلش گرفته تا هارد دیسک ها و یا معماری های ابری ، حفظ ، مدیریت و ایمن سازی نمایند.

موفقیت شما ماموریت ماست

محصولات سینولوژی در دنیا بیش از شش میلیون کاربر دارد که توانسته است توجه و رضایت بهترین و به روزترین متخصصان IT  در دنیا را به خود اختصاص نماید.
شرکت سینولوژی همواره خود را متعهد به تغییر و بروزرسانی روش های مدیریت داده به روش های ساده تر، ایمن و قابل اعتماد تر از طریق راه حل های نوآورانه و اثبات شده میداند. شرکت سینولوژی با اختصاص جوایز متنوعی از جمله جوایز بهترین انتخاب نمایشگاه های مختلف و جوایز مربوط به نوآوری، CES  و افتخارات دیگر در روزمه خود و جلب اعتماد شرکت های بین الملل و چند ملیتی بی شماری از جمله یونیلور ، آوودی،جت استار،ای دی ام و …توانسته در جایگاه مناسبی نسبت به رقبا قرار بگیرد.

 

مشتریانی که به iCTN اعتماد دارند

شرکت فن آوری اطلاعات و ارتباطات شمالغرب (iCTN) اولین و بزرگترین تامین کننده رسمی سینولوژی با بیش از دو دهه تجربه فعالیت در تامین تجهیزات و ارائه خدمات و راهکارهای کارآمد و نوآورانه در زمینه های امنیت ، ذخیره سازی ، مجازی سازی ، معماری دیتا سنتر و پشتیبان گیری از سال ۲۰۱۷ همکاری رسمی خود را با کمپانی سینولوژی در زمینه فروش و واردات مستقیم محصولات این شرکت و مهمتر از آن ارائه خدمات پشتیبانی و راهکارهای مرتبط آغاز کرده و تا کنون بابیش از ….. شرکت متنوع اعم از دولتی ، خصوصی ، بانک ها، بیمارستان ها کارخانجات صنایع مختلف و استارتاپ ها همکاری موثر داشته که رضایتمندی بالای این عزیزان بزرگترین افتخار ماست.

با ما در ارتباط باشید و تنها با یک تماس از مشاوره‌های ما بهره‌مند شوید.

تماس با ما : ۲۲۱۳۹۲۳۰-۰۲۱